• test

O nas

Odzież ochronna i artykuły BHP, które znajdują się w naszej ofercie przeznaczone są dla pracowników różnych branż. Nasze ubrania i akcesoria BHP zapewniają bezpieczną i komfortową pracę oraz maksymalną ochronę przed ewentualnymi szkodliwymi czynnikami.

Korzystając z usług naszej firmy zapewniają sobie Państwo nie tylko szeroki wybór, ale przede wszystkim wysoką jakość i atrakcyjne ceny. Nasze produkty posiadają niezbędne certyfikaty i spełniają surowe wymogi jakości i bezpieczeństwa.

Naszą ofertę wypełniają wyroby renomowanych producentów, którzy wykonując odzież używają wyłącznie sprawdzonych i solidnych materiałów.

Dopełnieniem naszej oferty jest szycie odzieży BHP i fartuchów roboczych, które wykonujemy na indywidualne zamówienie Klienta.

Nasza odzież robocza i ochronna przeznaczona jest dla pracowników:

  • firm budowlanych
  • sklepów
  • przedszkoli i szkół
  • firm ochroniarskich
  • zakładów produkcyjnych
  • gastronomii

Nadruki na odzież

Wykonujemy również nadruki reklamowe na sprzedawanej przez nas odzieży lub na odzieży dostarczonej przez Klienta. kontaktu.

Ponieważ naszym priorytetem jest zadowolenie Klientów,zapewniamy liczne i częste promocje oraz prowadzimy sezonowe wyprzedaże odzieży ochronnej i wszelkich akcesoriów BHP.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy!

Sami. PHU. Sprzedaż art. BHP i odzieży ochronnej

ul. Słomińskiego 1 00-204 Warszawa Mazowieckie
Telefon: 601 340 876
E-mail: phusami@gmail.com

Skontaktuj się z nami przy pomocy formularza

Formularz kontaktowy


Warning: Unknown: open(/tmp/sess_495900a1a5127fe31c998480ab02722f, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: open(/tmp/sess_495900a1a5127fe31c998480ab02722f, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: data (files). Please verify that the current setting in Unknown on line 0